Boek&Schuur: Theater en boekenclub
Een avondje lezen op de bank of toch liever een theatervoorstelling bezoeken? Bij de Schuur vind je allebei! Lees het boek, klets erover in de boekenclub en beleef de voorstelling.
Theater- en leesliefhebbers opgelet! Sluit je aan bij de boekenclub van de Schuur en beleef het verhaal op verschillende niveaus. In aanloop naar de theatervoorstelling ‘De eeuwige jachtvelden’, leest en bespreekt de leesclub de gelijknamige roman van Nanne Tepper.
Op donderdag 17 april host Neerlandicus Anouk Harkmans de boekenclub. Teppers debuutroman won de Anton Wachterprijs en ging in de boekhandels als warme broodjes over de toonbank. Hoe lezen we dit boek nu, bijna twintig jaar later? Welke verhalen, intens en tegelijkertijd licht en vol van ironie, leven voort in het werk van Nanne Tepper?
De theatervoorstelling woon je bij op vrijdag 25 april. Deelnemers van Boek&Schuur hebben die avond toegang tot het besloten nagesprek met actrice Lotte Dunselman! Hoe werkt de bewerking van een roman tot theatertekst? En waarom specifiek dit verhaal van Nanne Tepper naar het podium brengen?
Over De eeuwige jachtvelden
De eeuwige jachtvelden is de debuutroman van Nanne Tepper (1962−2012). Het meesterwerk won in 1996 de Anton Wachterprijs en is voor de voorstelling bewerkt door Sophie Kassies. Naast de intense thematiek staat Teppers werk bekend om zijn humor en ironie, die op onverwachte momenten lichtheid bieden.
-
Nanne Tepper De eeuwige jachtvelden
In een tumultueus intellectueel gezin eind jaren tachtig groeit tussen een jongeman en zijn oudste zus een intieme relatie.
Gedrukt boek
-
Nanne Tepper De eeuwige jachtvelden; De vaders van de gedachte; De avonturen van Hillebillie Veen
Het grote literaire talent Nanne Tepper (1962-2012) schreef drie romans. 'De eeuwige jachtvelden' was de literaire sensatie van het jaar, een stilistisch...
E-book